| anonim_4396 a întrebat:

Cercetator stiintific in domeniul explozibili si substante periculoase este o meserie cu raspundere mare?
Sunt verificati de politie?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o profesie destul de periculoasa si cu raspundere si pentru altii.
Laboratoarele si cercetatatorii trebuie sa fie autorizati de politie si sunt verificate/verificati.

| RAY a răspuns:

Orice cercetator stiintific lucreaza ori in privat pentru o companie care e autoizata sau pentru stat, sunt si criminalisti care lucra cu substante pentru a afla multe

| Prezidentul a răspuns:

Tu ce crezi?