| GGM a întrebat:

Ceva idei despre ce tutoriale ar mai fii bune pentru acest blog? Dau funda si voturi mersi... http://gigimuschi.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| m5789932 a răspuns:

Din pacate netul e plin de subiectele pe care deja le-ai abordat; orienteaza-te spre altceva; ca spre exemplu ce noutati apar in domeniul tehnologiei; ultimeleinventii tehnologice; sau ultimele componente aparute; mai rar astfel de subiecte! astept sa vad ce faci; sa-mi dai si mie un mesaj cu blogul sa-l am; (si inca ceva, ce varsta ai? prezentare pe care ti-ai facut-o mi se pare de copil)