| svartirhimnar a întrebat:

Chrome-ul nu-mi mai merge de vreo două zile. Dădeam click pe icon și nu se deschidea sau dădeam și se deschidea cu 8 ore mai târziu. Am decis să-l reinstalez și când dau click pe chrome setup, îmi apare „fereastra" aia cu „se inițiază..." doar că nu se încarcă deloc laughing Țin să menționez că nu e din cauza internetului, internetul merge foarte okay. Am mai descărcat setup-ul ăla de vreo două ori și după îmi apărea „Instalarea nu a reușit. Este în curs instalarea unei alte aplicații Google"
Ce ar trebui să fac? N-aș avea problemă dacă folosesc Opera, doar că nu știu parola nici de la contul google, nici de la multe alte conturi pe care le mai am iar acolo îmi erau înregistrate. Plus că pe Chrome am multe marcaje de care am nevoie and so on. Any help?

Răspuns Câştigător
| CosminSM a răspuns:

Incearca sa descarci google chrome offline instaler.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Windows facut praf!

| svartirhimnar explică (pentru K0sti):

Adică? N-am avut probleme cu el până acum, deși nu-mi prea place mie Windows 8...

| K0sti a răspuns (pentru svartirhimnar):

Nu ai avut, da ai acum! Cand un program nu se instaleaza sau se comporta anormal, ai virusi sau windows cu probleme...simplu!