| Onutsu a întrebat:

Ciao.Nu mii se vad mesajele pe messenger nici buzzurile nimic. Cand scriu sau cand imi scrie cineva nu vad deloc! Nu stiu care e cauza imi zice error script ceva de genul.Nu stiu ce a patit. mi-a mers.acum de cateva zile numai merge.care ma ajuta va rog? care stie care este problema? daca rezolv cu ajutorul vostru, dau FUNDA~~.

3 răspunsuri:
| Kaz a răspuns:

Urmeaza acesti pasi:

O solutie ar fi sa urmami pasii:
1. Asigurate ca ai iesit din Yahoo Messenger si ca l-ai inchis
2. click pe Start
3. click pe Run
4. in Run scrii: regsvr32 jscript. dll
5. apoi apesi ok
6. va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript. dll a fost restaurat cu succes si dai ok
7. repeta pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vei scrie: regsvr32 vbscript. dll si procedam ca la pasul 6.

sper sa-ti mearga

| wAffle a răspuns:

Ai incercat sa iti reinstalezi Y! M?
Daca nici asa nu merge incearca sa il uninstalezi si sa ti-l downloadezi din nou.
Daca nici asa nu merge incearca sa iei o alta versiune.
www.yahoo.com

| wAffle a răspuns:

-Reinstaleaza Y! M
-Downloadeazati-l din nou
-Ia-ti alta versiune