| RAY a întrebat:

Cica dupa ce se conecteaza cu routerul wirles la tv numai mergi wifi la alte dizpozitive de ce?

9 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde,este o anumita aplicatie care daca o activezi nu poti folosi wireless-ul pe alte dispozitive, dar doar daca o activezi. Cel putin asa e la mine

| RAY explică (pentru DenisIonut01):

Se poate ca tv sa faca ce face aplicatia aia?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru RAY):

La mine aplicatia se numeste "aplicatia replicare" sincer nu stiu ce face happy

| viotedy a răspuns:

Nu e adevarat.

| RAY explică (pentru viotedy):

Ba da, stiu ca e straniu dar asa e

| viotedy a răspuns (pentru RAY):

Poate n-ai bagat bine parola la celelalte dispozitive.

| RAY explică (pentru viotedy):

Nu vb de mine si de altcineva, din moment ce i merge wifi cand tv numai e conectat nu cred asta

| Pasare_Marius_1989 a răspuns:

Habar am dar daca stii cum se configureaza un router ajuta-ma!

| RAY explică (pentru Pasare_Marius_1989):

Man daca e pe credit da, pe gratis nu, frate nu-s mesia eu fac totul pe banii