| GulDan a întrebat:

Cine a facut bani pe internet? Imi ziceti si mie va rog!

Stiu ca multi au facut bani usor...dar vreau sa incep si eu m-am saturat a aud cum se imbogatesc unii pe net.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Singura metodă e să te apuci de videoblog sau gamind pe youtubewinking

| Jipa95 a răspuns:

Singura metoda de a face bani pe net, este sa te faci freelancer, dar necesita cunostinte in domeniu. Restul sunt doar povesti.

| GulDan explică (pentru Jipa95):

Da dar nu inteleg un pr mereu imi zice ca a facut 500 euro..si mai mult din chesti destul de usoare zic eu: reclame, vizualizari..pe site. posibil sa ma fi mintit?>a zis ca a avut in total 300 milioane. si a mai lucrat putin si in photoshop.

| Jipa95 a răspuns (pentru GulDan):

Relame-pentru asta iti trebuie un site vizitat pe multe persoane, pagina de facebook de 60k+ like, etc.

| Aida55 a răspuns:

Chiar asa greu e sa iti cauti un loc de munca? straight face