| Larysa1994 a întrebat:

Cine are cont pe google adsense, cu blog wordpress? Am incercat de cateva zeci de ori sa pun acel cod HTML de care imi tot spune ca trebuie sa il implementez si nu reusesc sad Cine ma ajuta primeste mai multe fundite,nu numai una. Ca intrebari o sa mai amhee hee Am nevoie de ajutor sad M-am saturat sa fiu blocata in a doua etapa de examinare a blog-ului, pana adaug codul HTML in pagina, am urmat ghidul lor, nu mi-a fost de mare ajutor sad
Sau cum pot macar sa anulez examinarea, sa sterg complet si sa trimit catre alt blog cerere noua. sad Nici nu stiu ce sa fac.Mam impotmolit

1 răspuns:
| littlemonkey a răspuns:

Pe blogurile gratuite de la wordpress nu ai voie sa pui adsense! Pentru a avea posibilitatea trebuie sa-ti faci cont premium si sa platesti o taxa catre ei.