| andreipetresu a întrebat:

Cine are jocuri pentru samsung galaxy s plus? Da-ti link download.(nu link android.com)

6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Http://www.appsapk.com/ intri aici. iti downloadezi jocuri aplicatii ce vrei pe pc. si de pe calc le urci pe tel.

| ioioss a răspuns:

Scrie pe youtube sau pe google : jocuri Samsung galaxy s plus si iti da o lista intreaga. Apoi scrii si tu pe google de exemple angry birds for Samsung galaxy s plus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostii ziceti ma? Tu ai android pe el, din android market de pe telefon intri si iei free si cu pret. Daca vrei toate sa le iei gratis, le cauti pe net in format.apk

| Eugen070600 a răspuns:

Mobile9.com. acolo gasesti mii si mii de aplicatii, jocuri, melodii pentru orice telefon