| UleiCARDINAL a întrebat:

Cine are si vrea sa-mi dea, imprunute, un CD original Windows 7 si cd-keyul.
Va rog frumos dati mai departe!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Windows-ul 7 se poate descărca gratuit de la un partener al Microsoft-ului de aici:
http://techdows.com/......links.html
Serial nu trebuie că la windows 7 este posibilă folosirea acestuia timp de 120 de zile în mod trial, adică de încercare, folosind doar funcția de rarm la expirarea trialuiui de 30 zile, cu condiția ca activarea să o faci cu cel mult o zi înninte de expirarea celor 30 de zile, timp în care ai poți achiziționa o licență de windows.Numa bine