| Ovidiu a întrebat:

Cine are un cod(php, javascript,...) care face:
am pe un site niste poze, cand fac clic ele sunt afisate mai mari pe aproape tot ecranul, ceva de genul. Ca sa intelegeti mai bine intrati aici:
http://comunazapodeni.2gb.ro/primaria.html si faceti clic pe imaginea din dreapta si va veti da seama. Ce vreau eu, cand fac clic pe un link, buton,... sa imi apara texte(scrie se mine) nu poze.

sper ca m-ati inteles, cel care ma ajuta si merge ceea ce mi-a dat ii dau vot + funda.

2 răspunsuri:
| Ovidiu explică:

De ce te bagi daca esti afona in domeniul asta? raised eyebrows

| Teodora1991 a răspuns:

Nimeni nu are