| cuceritorul_2835 a întrebat:

Cine are un cod webkinz? Dar va rog sa nu fie folosit.Codul real primeste funda!

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Nu cred că cineva care a dat beni pe ceva îţi va da aşa simplu un cod de pe acel produs. Dacă îţi doreşti unul du-te frumos în magazin, uită-te la cod, ţine-l minte sau notează-l şi gata ai codul.Succes

2 răspunsuri:
| FunkySmile a răspuns:

Hi. Nu stiu cati ani ai sad. Dar nu mai bine ti-ai cumpara tu unul, am vazut ca tot face reclama la tv si nu cred ca e mai mult de 15 leiwinking in plus te alegi si cu plusul si codu.
Peace kiss

| ioana_2930 a răspuns:

Nu prea cred! de ce? noi dam banii iar tu te folosesti de el? nu e drept! eu am 7 dar le-am folosit.asa ca noroc la gasirea unui nimic! ha ha ha! nu mai face pe cersetorul si cumpara-ti unul!