| slow0 a întrebat:

Cine are xbox one, e multumit de el?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu detin, dar recomand ps4...

| RB26DETT a răspuns:

Am auzit ca Xbox one nu este atat de reusit. trebuie sa cumperi jocurile numai din magazin sau daca le cumperi de la cineva trebuie sa fiti prieteni pe reteaua xbox, cat te joci sa fie conectat acel 'prieten' de la care ai cumparat joculwinking Deci, intr-un cuvant fail!
Daca iti permiti sa cumperi orice joc direct din magazin atunci zic eu ca se merita, dar m-as indrepta spre Sony play station 4!
Din cate am mai auzit ai nevoie si de kinect sa poti juca jocuri pe xbox one. Nu prea recomand.La cum cumpara lumea jocuri laughing Grafica este cam aceeasi cu grafica de pe ps4 poate putin mai slabuta.