| Bubuletz a întrebat:

Cine cunoaste programe pentru a crea video'uri pentru a le posta pe youtube? Inafara de Windows Movie maker? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Gândac a răspuns:

Hmmm. Intrebarea asta a inceput sa fie pusa tot mai des. Care e motivul? thinking
laughing
In fine big grin. uite aici :
Picasa 3, Microsoft Photo Story, ProShow Gold, Sony Vegas, VideoPad Video Editor, Ulead Video Studiewinking
Sunt foarte bune toate happy
Si usor de folosit happy
Succeswinking

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Un program bun pentru editare video cu peste 150 de efecte este Video Edit Magic – Transforma si editeaza filme si videoclipuri http://www.byetsoft.eu/......ipuri.html

Iar daca vrei numai sa pui text sau un loga pe un videoclip pe care il urci pe YouTube de exemplu (copyright), cele mai bune sunt Video Watermark Factory – Include text sau logo pe film, videoclip

http://www.byetsoft.eu/......oclip.html

| cryssu2008 a răspuns:

Eu folosesc Pro Show Producer 4 sau Gold. E un program foarte usor si mai frumos decat Movie Makerwinking

| Adda_2262 a răspuns:

Cu PhotoScape poti face filme pentru Youtubehappy