| Silviu_7167 a întrebat:

Cine de pe aici mai foloseste browserul de internet Opera? Ce parere aveti despre el?

15 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Am folosit si eu opera... dar...
Cand ma uit mai jos si vad ce au scris ceilalti membri TPU raman scoat
Nimeni nu foloseste internet explorer 8? e cel mai bun fratilor
Va ofera protectiahappy nu luat DC++ asa de repede
+ ca unele pagini merg doar cu Explorer
Orcum fiecare "poarta " ce vrea -.-
Sfatu meu e sa folosit exp

| oanecorleone a răspuns:

Este destul de bun dar nu se compara cu Google Chrome care este cel mai bun

| rafy a răspuns:

Eu il folosesc de ani de zile si sunt super multumit de el ce imi place la el ca e foarte rapid si ca are speed dial iti vin foarte la indemana(pentru cei care zic ca iexplorer8 e cel mai bun expertii in it au zis asa"cand intri pe iexplorer e ca si cum ai lasa o fereastrea deschisa cand pleci de acasa"asa ca nu cred ce e bun doar daca vrei sa vezi ce virusi noi au mai aparuttongue

| Pure.Sunshine a răspuns:

Eu am folosit mult timp mozzila, dupa care am trecut la comet bird. Nu mi s-a parut mare diferenta. Insa opera (cel putin pentru calculatorul meu) este un browser foarte rapid. Il folosesc de destul de mult timp si sunt destul de multumita. Noua versiune seamana foarte mult la aspect cu google chrome, pe care l-am testat foarte putin. Cel mai mult imi plece la opera pagina de inceput "speed dial". Daca ai site-uri pe care le utilizezi destul de des este suficient sa inregistrezi adresa acolo si data viitoare vei da doar un click.

| greenish a răspuns:

Mi se pare mai bun Firefox Modzila.am avut Opera si nu puteam sa intru pe anumite site`uri de pe el.

| anad a răspuns:

M-am invatat cu el si mi se pare destul de rapid, dar nu pot intra pe toate site-urile cu el. La filme online trebuie sa trec pe Modzilla Firefox.

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Recomand in ordinea urmatoare:

google chrome
mozilla firefox
opera
internet explorer

doar sa nu alegi IE
in rest care iti place tie mai mult. toate sunt ok, nici unul nu este "cel mai bun"

| Zambete89 a răspuns:

Bună,

Mie mi se pare destul de bun, şi mai rapid decat celelalte browsere, e aproape un browser profi thumbs up

Din pacate puţine pagini sunt optimizate pentru el...
Uneori se mai blochează. Pe calculator am doar google chrome, dar pe laptop am Opera, Mozilla, Explorer.
După părerea mea cel mai bun este google chrome. Nemaipomenit.

Paa wave

| Ralucutsa a răspuns:

Luand in considerare faptul ca e cel mai rapid browser din lume, il apreciez

| adydassler a răspuns:

Eu numai opera folosesc:d deoarece internet explorer imi merge ff greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si Opera. Mi se pare cel mai rapid, problema e ca nu ma lasa sa postez pe TPU, sa intru pe anumite site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera e bun

| dony a răspuns:

Nu imi place opera. mie mi s epare ca cel mai bun este google chrome. este parerea mea

*portia de veselie http://oglinda-lumii.blogspot.com/

| darcus123123 a răspuns:

Opera e naspha!

| ValentinPIV a răspuns:

Eu numai Opera folosesc.
Si dupa parerea mea cred ca este cel mai bun browser