| Al3xinio a întrebat:

Cine imi da un antivirus bun si free sau cu licenta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Http://www.eset.ro/antivirus/free-download.php il descarci pe primul (7)
iar cand il instlalezi iti cere undeva sa alegi nume si parola si bagi:
Username : EAV-0089336572
Password : pt2fc6e6rf
Expiration date : 06/20/2014

Username : EAV-80433739
Password : vtdchj7v57
Expiration date : 31/01/2014

4 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

In recomand Avast Free. E foarte bun. In comparatie cu Avira si AVG gaseste mai multe fisiere daunatoare. E enervant ca atunci cand isi face update o voce spune ceva de genul "baza de date a fost updatata" dar poate fii dezactivata din setari.

| crisw908 a răspuns:

Panda el sterge virusi si lasa fisierele in pace dar e cu licenta.

| AntiBani a răspuns:

Îți recomand avira e cel mai bun si cel mai folosit antivirus uitate pe Topuri 10 Antiviruși si vezi. Succes! Funda?

| xCipryaNx a răspuns:

Eu folosesc SMADAV, mie imi place ca e mic si nu ocupa prea multi mega si de asemenea nu ocupa prea multi giga ram.
Incearca-l sa vezi daca itit place.