| Lin_Lin_CataLin_1997 a întrebat:

Cine imi da un ID de TeamViewer? dau funda

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dca nu sunt sunt indiscret ce ai vrea sa faci cu el?

| Lin_Lin_CataLin_1997 explică (pentru suntserios):

Eu ma ocup cu calculatoare le bag drivere, le repar, nu costa nimic

| suntserios a răspuns (pentru Lin_Lin_CataLin_1997):

Trebuie sa fii tare bun in treaba daca nici nu stii cum functioneaza team viewer. Lol

| Lin_Lin_CataLin_1997 explică (pentru suntserios):

Baiatule stiu prea bine cum functioneaza teamviwer

| suntserios a răspuns (pentru Lin_Lin_CataLin_1997):

Nu se vede

| dannyel86 a răspuns:

TeamViewer creeaza cate un id si o parola pentru fiecare calculator pe care este instalat. Ca sa te conectezi la distanta pe un alt pc, ambele calculatoare trebuie sa aiba pornit programul TeamViewer, iar cel pe care vrei sa intri trebuie sa iti dea id-ul si parola generata la deschiderea lui.
Odata inchis TeamViewer, parola se modifica de fiecare data, iar legatura intre sisteme inceteaza.
Softul e util pentru asistenta tehnica la distanta. Nu-l poti folosi pentru a spiona pe cineva, pentru ca tot ce faci tu pe calculatorul la care te conectezi e la vedere.

| Lin_Lin_CataLin_1997 explică (pentru dannyel86):

Stiu dar eu le repar
1 le bag programele cele mai bune
2 drivere noi si foarte bune
3 calculatorul mult mai rapid

| AnimatedSignature a răspuns:

TeamViewer nu merge asa baiatule...
In primul rand, in al cui pc ai vrea sa intri?
In al doilea rand, daca ala iese de pe TeamViewer nu mai merge ID-ul. Se schimba.
Deci, reformuleaza.

| Lin_Lin_CataLin_1997 explică (pentru AnimatedSignature):

Stiu baiatule dar eu vreau sa le repar si sa le bag drivere noi si sa bag programe noi si foarte bune si sa fac pc-ul mai performant si mai rapid ce nu intelegi eu ma ocup cu din astea