| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Cine imi poate spune ce are tastatura mea acum cand eu vorbesc pe facebook cand scriu ceva si apas enter nu merge si parca imi da sa scriu mai jos ajutor

3 răspunsuri:
| FLORIn_9413 a răspuns:

Trebuie obligatoriu sa dai de 2 ori enter asta se intampla la toti asta la chat. Dar daca vorbesti prin stilul Mezaje cand iti apare langa notificari trebuie sa dai obligatoriu "Raspuns" ca alfel nu va merge FUNDA?

| Bubulicu a răspuns:

Este o casuta acolo care trebuie bifata ( zice "Press Enter to send" sau "apasa enter pentru a trimite")

| Bubulicu a răspuns:

Este acolo o casuta pe care trebuie sa o bifezi. "apasa enter pentru a trimite"