| denisnicolita a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa fac bani mai multi pe sims freeplay (android)? Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Planteaza fructe/legume si pune.i pe toti sa lucreze.

| Bibi_Biancora_1990 a răspuns:

Planteaza sa faci actiuni sa completezi questurile...

| IbramSinem a răspuns:

Intră pe Google și scrie așa The Sims Freeplay Mod și ai bani nelimitați diamante LP și SP nelimitate așa o să scrie după apeși pe descărcare și gata ai bani mulți eu am jocul așa de pe Google poți să cheltui căt vrei.

| IbramSinem a răspuns:

Intră pe Google și scrie așa The Sims Freeplay Mod și ai bani nelimitați diamante LP și SP nelimitate așa o să scrie după apeși pe descărcare și gata ai bani mulți eu am jocul așa de pe Google poți să cheltui căt vrei dar este un hack joc piratat cum spun uni dar este super.