| ady_7987 a întrebat:

Cine imi poate zice si mie un program de filmat? Vreau sa filmez niste faze la naruto shippuden de pe animekage. dar daca se poate sa il pun sa inceapa filmarea dupa cateva secunde ca sa am timp sa dau fullscreen.si daca se poate sa fie unul usor de utilizat

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam studio

| TheEvilCat a răspuns:

Nu stiuthinking
Cred ca merge cu Hypercambig grin
E simplu si e usor de folosit, din cate am auzit eu e cel mai bunbig grin
Si hotarasti tu cand incepe filmareabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| AddyTakaBlack a răspuns:

Bandicam e cel mai bunwinking.

| Alexxandra12321 a răspuns:

Un mod mai simplu ar fi sa descarci real player, descarci videoul si decupezi in acelasi programi exact ce vrei tu.

| mangekyousharinganeternal a răspuns:

Cele mai bune programe pentru asta su t:action mirilis, cam studio, bandicam

| Anonim1023 a răspuns:

Iti zic eu un program foarte folositor CamStudio