| darcalex a întrebat:

Cine imi poate zice un program cu care pot filma in jocuri si sa pot pune si muzica pe acest video!

6 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

Uite aici programul:
http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__1/file__2081
Dupa ce-l instalezi il pornesti si intri in joc si el incepe sa inregistreze dupa ce ai terminat folosesti ceva. sa dai inceputul filmului pana ajungi de unde incepe jocul iar ca sai pui muzica bagi videul in movie maker(il ai in calculator) si pui o melodie(trimite-mi mesaj daca nu sti cum)

Sill

Viva la revolution

| vladvlad23 a răspuns:

HIpercam.

| alandala a răspuns:

Fraps (pentru filmare in jocurii)

Sony Vegas (usor de utilizat, pentru a pune muzica) sau Movie Maker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste fraps, inregistreaza si sunetul/melodia pe care o asculti in momentul respectiv.

| Awesomes a răspuns:

Bai eu azi zice autoscreenrecorder!

| AcEv13 a răspuns:

Salut.Poti filma in joc cu FRAPS dar trebuie sa ai GB.Il poti salva un ai 1-2 GB il instalezi.Si dai la movie si o sa-ti apara pe ce buton trebuie sa apesi cand vrei sa incepi sa joci.Si la sfarsit apesi tot pe acel buton. Dupa... Poti pune muzica cu windows movie marker sau cum se zice il gasesti in START>>ALL PROGRAMS. Bft.