| Mytzyca a întrebat:

Cine imi spune si mie cum pot sa imi schimb numele la facebook?

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Dai pe sagetuta aia in dreapta sus, dupa aia dai pe account settings si acolo gasesti name, poti da click pe el si sa il schimbi happy

3 răspunsuri:
| BellaMarie a răspuns:

Contul meu->Setarile Contului->Nume.Pui acolo X...Y...->Editeaza si GTT

| steve4321 a răspuns:

In pagina principala facebook, ai patru variante su in dreapta,tu dai click pe ultima, acolo unde iti zice contul meu. Apoi te duci la settings, si dai edit la numele tau, iti scrii numele, dai save si ai terminat, bafta!

| kristinik a răspuns:

Buna mytzyca. Din catesiu daipe editare profil si iti schimbi numele. Incearca si vezi daca merge.