| raluioana a întrebat:

Cine imi zice cum pot bloca apelurile de la diferite numere pe telefonul nokia 7390? caci de fiecare data imi spune solicitare nereusita si cum pot face conferinta in 3 sau mai multe persoane pe acest telefon? dau funda big grin

1 răspuns:
| CoquineNoire a răspuns:

Ca sa faci o conferinta trebuie sa ai activat serviciul apel in asteptare.
legat de apelurile blocate, cauta daca ai vreo optiune "lista refuzare", unde sunt pusi astia blocati de tine.
sper ca te-am ajutat, si mai poti cauta pe net solutii...scrii marca telefonului tau si problema pe care o ai.