| DaVà a întrebat:

Cine joaca metin2 Guabina sa imi spuna si mie ce lv are, ce iteme si poate ce impresie i-a facut
P. S:Vreau si eu un cont de metin2 Dream
Funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont de metin2 dream lv 117 party+9 cu anti ninja+9 cu king patru dar vreau in schimb un cont de 78 pe dream

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lv 55 si am sabie 12 stafi +6 si platosa de dragon+4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La lvl mare iti apare king de lvl 50?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai am lvl 225 pe metin2 guabina
caracter:sura
armura:king de sura tot +9 arme evoluate de lvl 120 +9
vand:cont de razboinic de lvl 199
caracter:razboinic
magii:toate la P
armura pe mine:king evoluat
tot +9
si pe cont mai vand:otel+9 king de toate caracterele, king evoluat!

| Keoops a răspuns:

Eu jo metin2 guabina si am lv 80, otel de ninja, neinsufletite, papuci pheonix, colier lacrima crerului, cercei lacrima cerului si bratara lacrima cerului.

| JustSmoke a răspuns:

Pai guabina am jucat. am avut evantai de 80 si king. aveam colier de 38 cercei de 64 lant de 22 si papuci de 55. erau toate
+9. dar e 4 P-uri si una la lvl 11avea curaccion'u aruncare fulgerului si chemarea fulgerului.si cred ca viteza big grin...bafta in continuare.am jucat si mt2 dream am lvl 78... dar nu am asa iteme bune.am armura de 54+5 si cred ca exorcism+7.eram sura 4 p-uri