| Danut3s20 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o chestie mica in after effects e ca am o problema doar sa vad cum se face si atat vroiam deci sa lase raspuns cei care stiu cat de cat sau ff bine sa foloseasca after effects e bine si daca ai facut o singura animatie dar sa fie cu sunet deci lasativa id de mess si eu il bag si cine ma ajuta fundabig grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VlogDinMers a răspuns:

Salut!
Probabil sti de renumitii mo si foca ...intra pe creativemonkeyz si uitate la cum sa animi un robot (sunt prezentate principiile de baza de la orice animatie in after effects) + iti arata si cum sa pui sunet.
Linkul de la clip : http://creativemonkeyz.com/......-un-robot/
Sper sa te ajute,
Succes!