| 44-mytel a întrebat:

Cine ma poate ajuta, sa-mi spuna unde gasesc un program pentru transformarea fisierelor PC in fisiere pentru telefonul mobil (Samsung SGH-J150)?

Răspuns Câştigător
| CAsToReL a răspuns:

Incearca un soft care se numeste M3winking s-ar putea sa mearga. Insa mai intai afla ce tip de extensie ruleaza pe samsung-ul tau. Cand zici fisiere la ce te referi? Poate telefonul nu este compatibil decat cu mp3-uri si atat. Fara documnte si excel-uri si ce vrei tu acolo... fii mai specific dc vrei sa te ajut.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de tipul (extensia) fisierelor. Nu ai specificat ce fel de fisiere si ce format sunt.

| tttitooorp a răspuns:

Fisiere pc? la ce te referi? (filme, muzica etc)

| Elena97M a răspuns:

Eu prin bluetooth bag din pc in telefon [sgh j150] tot felul de fisiere [mp3, imagini, video] nu necesita sa le mai transform. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate