| Silly a întrebat:

Cine se pricepe foarte bine la Power Point, si este dispus sa ma ajute cu o prezentare, nu vreau sa imi faca prezentarea ci sa-mi explice cum. Eu stiu sa umblu in Power Point, am facut destul de multe prezentari, doar ca aceasta idee a mea ma depaseste. Dau funda celui care ma ajuta! si vot! Si va rog raspundeti-mi la intrebare ce-i care stiti, apoi va voi contacta eu pe privat

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Draga Miutza, ce anume te-ar interesa legat de prezentarile ppt? Da-ne detalii mai multe si te vom ajuta.

| Andrei07565486 a răspuns:

Add ym
terminatorul_2010

| Andrei07565486 a răspuns:

Acum depinde si de cat de complex e proiectul tau, si ce anume vrei sa introduci in el.

| Silly explică:

Va trimit pe privat informatiile cu ideea mea, dupa ce ati raspuns.