| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie coduri de instalare la The Sims 3 Island Paradise? DAU FUNDAAA :* VA ROG!

4 răspunsuri:
| ronaldo90 a răspuns:

Intra pe serial.ws si gasesti coduri pentru orice joc vrei tu fara cont, gratis doar scrii jocul si iti da codul doar ca trebuie sa dai pe varianta care are cel mai mult la % pentru ca e mai sigur ca, codurile sunt bune.baftaa

| DeeaDeuTsa a răspuns:

Păi The Sims 3 Island Paradise nu cred ca necesită coduri de instalare. Cel puţin pack-urile Ambitions şi Season eu le am şi m-am descurcat foarte uşor!

| ssddff a răspuns:

Nici eu nu am gasit coduri de instalare pentru The sims 3 Island Paradise...am cautat si pe serial.ws dar nu gaseste