Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2988275intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
2 Sep
SATI 287.302AFISARI
132.999VIZITE
118.198V. UNICI

Cine stie coduri pentru roblox

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 13 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • Raspuns utilizator suspendat
  • a răspuns:
    Nu exista coduri doar daca ai vazut ca unu zbura sis nu aveai cum sa zbori inseamna ca e admin.
  • a răspuns:
    Regret sati zic dar nu egzista roblox e doar un joc pe internet care trebuie sa descarci ceva dar in res e joc pe internet
  • a răspuns:
    Exista coduri pentru roblox dar nu stiu nici unul
  • a răspuns:
    Ba copil facut cu varza!laughing) Roblox e un joc pe browser.Cum sa aiba coduri? Doar descrci o aplicatie. Dar jocul e tot online!
    a răspuns (pentru EvilGamesStudio):
    Exista coduri!
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • a răspuns:
    Deci primul lucru care trebuie sa-l faci este sa intrii intr-o camera care se cheama FREE ADMIN dupa scrii la chat :cmds si iti va arata niste coduri le scrii si vei putea zbura si face tot felul de chestii super.Bafta PS: Add me:flavia67
  • a răspuns:
    Stiu eu un cod roblox :98411393
  • a răspuns:
    Scrie codul asta pe chat:/e dance
  • a răspuns:
    Ca sa intri sa pui coduri trebuie sa faci asa:1. apasa pe f9. 2 apoi scrieti serverul si apoi. scrie ce vrei sa primesti.La a mers happy
  • a răspuns:
    Nu exista coduri pe roblox si chiar de ar exista ce crezi cati da tichete cate 1000 si robux cate 1000?
    a răspuns (pentru AlexandruXD):
    Da fraiere. Exista din astea pe card si din astea facute de hackeri profesionisti.
    a răspuns (pentru AlexandruXD):
    Ba exista iti zic eu cateva:disco, music,Co-owner,admin,fly, speed, jail, dog, etc.
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)