Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2942746intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Iun
SATI 310.510AFISARI
149.569VIZITE
132.672V. UNICI

Cine stie coduri pentru roblox

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 13 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • Raspuns utilizator suspendat
  • a răspuns:
    Nu exista coduri doar daca ai vazut ca unu zbura sis nu aveai cum sa zbori inseamna ca e admin.
  • a răspuns:
    Regret sati zic dar nu egzista roblox e doar un joc pe internet care trebuie sa descarci ceva dar in res e joc pe internet
  • a răspuns:
    Ba copil facut cu varza!laughing) Roblox e un joc pe browser.Cum sa aiba coduri? Doar descrci o aplicatie. Dar jocul e tot online!
    a răspuns (pentru EvilGamesStudio):
    Exista coduri!
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • a răspuns:
    Exista coduri pentru roblox dar nu stiu nici unul
  • a răspuns:
    Deci primul lucru care trebuie sa-l faci este sa intrii intr-o camera care se cheama FREE ADMIN dupa scrii la chat :cmds si iti va arata niste coduri le scrii si vei putea zbura si face tot felul de chestii super.Bafta PS: Add me:flavia67
  • a răspuns:
    Stiu eu un cod roblox :98411393
  • a răspuns:
    Scrie codul asta pe chat:/e dance
  • a răspuns:
    Ca sa intri sa pui coduri trebuie sa faci asa:1. apasa pe f9. 2 apoi scrieti serverul si apoi. scrie ce vrei sa primesti.La a mers happy
  • a răspuns:
    Nu exista coduri pe roblox si chiar de ar exista ce crezi cati da tichete cate 1000 si robux cate 1000?
    a răspuns (pentru AlexandruXD):
    Da fraiere. Exista din astea pe card si din astea facute de hackeri profesionisti.
    a răspuns (pentru AlexandruXD):
    Ba exista iti zic eu cateva:disco, music,Co-owner,admin,fly, speed, jail, dog, etc.
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)