| Lumy_9658 a întrebat:

Cine stie cum pot pune limba romana la photoscape? Funda XD

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Salveaza limba romana de aici http://download.photoscape.org/translate/ro/lang_3_5.txt (dai clik dreapta in pagina si apoi clik pe salvare ca ->o descarci in computerul tau) Apoi pachul cu limba romana descarcat il copiezi si il lipesti in c:\Program Files\PhotoScape\. Deschizi Photoscape si selectezi la"Language File"din meniu limba Romana! Succes! (daca nu intelegi ceva lasa un pm)

3 răspunsuri:
| Beastboy a răspuns:

NELULE merge fara sa mai dau la language file doar il copiezi in folderul cu "photpscape" din program files si in copiezi acolo. dupa ce il deschizi til ia direct in limba romana

| Beastboy a răspuns:

Nelule. stii cumva si pentru photo editor cum il faci in limba romana?