| Lovecakes a întrebat:

Cine stie cum pot sa fac un videoclip fara sa imi instale Windows Movie Maker, sau vreo alta aplicatie?

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Bună.
Ce windows ai? Dacă ai XP-ul, îl ai automat şi Movie Maker-ul. Eu ţi-l recomand pentru videoclipuri, doar ăsta-l folosesc, şi chiar nu am nicio problemă.
Baftă!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Iti cumperi o camera de filmatlaughing
Pai fara nici o aplicatie cu siguranta nu vei putea sa iti faci un videoclip.

| Lovecakes explică:

Buna Es. Nu, nu am windows XP, am windows 7. Iti multumesc pentru raspuns ma va ajuta foarte mult pe viitor.