| DJohnny a întrebat:

Cine stie cum salvez ceva in Sony Vegas in HD? Ma refer la un proiect.

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Poti incerca sa faci tot felul de setari pe care le gasesti pe net, dar te complici prea mult.
Eu fac asa:
Dau la render, la Save as type folosesc Sony AVC (mp4; m2ts; avc), iar la Template selectez optiunea Internet 1280 x 720-25p mie asa imi da hd, asta daca vreau sa am 720p, depinde si de rezolutia pe care o ai la proiect, daca ai 1920x1080 o poti folosii pe aceea la randare.