| nikoleta93 a întrebat:

Cine stie cum se numeste proframu alcela care iti dai singur ig de la altcineva din pc big grin, dau fundita :*

2 răspunsuri:
| Cludiii a răspuns:

Programul se numeste Dab3. L-am folosit si eu, si a mers. A fost acum ceva timp, nu stiu daca acum are actualizari. Oricum poti sa-l incerci.

Prima data l-am incercat cu doua ID-uri pe care eram conectata ca sa vad daca nu e vreo smecherie la mijloc. Si culmea, a mers.

Un link de download : http://fisierulmeu.ro/1861PUHAVV8R/DaB3-rar.html

Mia departe cred ca te descurci.

PS : Daca nu-ti merge link-ul poti sa cauti pe Google : download Dab3.
funda?;;);;)

Răspuns utilizator avertizat