| wizzkidon a întrebat:

Cine stie sa faca o imagine cu fum, cu efecte misto, cum e asta :
http://imageshack.us/a/img689/2527/cza.gif, sau ceva de genu, nu imi spuneti sa caut tutoriale photoshop sau chestii din astea, pentru. ca am cautat ieri toata ziua si nu am gasit :(...
IDul de mess e : wzk19, daca e ma contactati aici sau pe mess :)
Multumesc

FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| Tr3eaTxGh3osT a răspuns:

E foarte greu de facut dar-te as putea ajuta eu adauga-ma andrei_xander@yahoo.com si te-as putea si invata