| mihai406 a întrebat:

Cine stie site-ul banipeneobux.blogspot.com?
E bun pentru a castiga bani?
Cam in cat timp poti ajunge sa castigi 4$ pe zi?
Ce carduri accepta neobux, am vazut ca zice de paypal si atat, mai merg si altele?

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

Paypal nu este card... poti atasa carduri normale de la orice banca din Romania care sa accepte e-paymanet (transfer de bani online)
Paypal este un cont care sa face online fara niciun cost de intretinere.
Nu vreau sa te descurajez, eu am incercat timp de mai bine de 2 ani sa incep sa castig fara nicio investitie, si a fost extrem de greu dar am reusit sa scot de pe mai multe site-uri, printre care si neobux (vreo 30$).Am renuntat pentru ca nu am mai primit banii din a doua plata de pe alt site (onbux). Cred ca neobux inca mai plateste dar din ce in ce mai putin! Se poate sa te chinui mult timp si sa nu ajungi niciodata sa castigi 4$ pe zi (net) ...ca si eu castigam 7-8$ pe zi pe onbux (care era atunci mai bine cotat decat neo) din care trebuia sa reinvestesc o mare parte, altfel scoti banii o data si ai iesit din sistem!
Poti sa incerci, dar nu-ti pune mari sperante!
Succes!

3 răspunsuri:
| yocosmin a răspuns:

Dear mihai406

In ultimul timp, majoritatea site-urilor PTC (Paid To Click) s-au "distrus" ca sa spun asa. Inainte de a incepe o "Afaracere" pe internet, citeste bine T&C site-ului respectiv.
Acum, ca este vorba de banipeneobox.blogspot.com. Nu ti-as recomanda deoarece orice site PTC care isi permita sa investeasca bani si se respecta are un domeniu si un webhosting adevarat, si nu gratuit luat de la blogspotstraight face.

Nu mai stau sa iti scriu eu tot ce a scris Flaviius87 pentru ca ti-a spus un lucru adevarat.

Bafta1winking

| aliosha76 a răspuns:

Daca ai card Visa,fa-ti cont de Paypal,e gratis, sigur si serios. Daca ai vreun site al tau si vrei sa faci bani pe net, iti pot da eu link-uri de firme care platesc la timp si cu care poti sa faci mult mai mult dacat 4$/zi.Depinde ce nishe si idei ai.

| spyke1 a răspuns:

Neobux.com/? r=spyke1