| agent003 a întrebat:

Cine stie un antivirus care sa repare fisierul virusat, dar sa nul stearga? funda!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cel mai bun antivirus ramane Nod32, daca gasesti o versiune sa ai licenta mult timp, iti spun sigur ca nu vei renunta la el>o versiune gratuita care isi face treaba 8.8/10 este Avast.Scrii download Avast pe google si intri si descarci de pe site-ul lor, este gratuit si bun.

5 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Avira este foarte bun, si este si gratuit.

| imaqtpie a răspuns:

Simpatik sa mori tu?

Kaspersky sau Dr.Web

| ExTaZy a răspuns:

Norton

| FluGg a răspuns:

Multe...de ex BitDiffender 8

| tavi_9061 a răspuns:

Incearca kasperski sau bit defender amandoua fac asta daca stiu euh bine