| gatablog a întrebat:

Cine stie un program cu care se pot crea dvd-uri interactive. Vreau sa creez un dvd cu autoplay, la inceput sa apara o imagine cu butoane catre diverse albume foto, practic un meniu din care sa poti alege ce vrei sa vizualizezi.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Îţi recomand Nero Vision, cu care poţi creea ceea ce ai zis tu happy De obicei la versiunile de la 7.0 în sus, sunt incluse în pachetul Nero, utilitarul pentru scris CD-uri, DVD-uri. Sper că te-am ajutathappy