| vladmuresan1995 a întrebat:

Cine stie un program sau o metoda prin care pot face restore la Windows 7 tinand cont ca nu pot cu System Restore. Daca stiti alte metode va rog sa-mi ziceti.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă și numai dacă știi ca ai creat o imaginwe Iso de recovery, atunci se poate restaura sistemul folosind acea imagine iso de backup.Dac nu, nu.Succes

| horia2012 a răspuns:

Numai W8-8.1 are posibilitatea asta. Daca Restore point nu te ajuta, nu ai ce face. Reinstaleaza Windows-ul si foloseste softul asta sa faci un back-up al sistemului.
http://www.backup-utility.com/free-backup-software.html
si de cate ori ai probleme reinstalezi din backup fara sa pierzi nimic.

| Garielu a răspuns:

Backup! Il gasesti in bara la search