| anonim_1414 a întrebat:

Cine stie un server privat de metin2ro functional?

25 răspunsuri:
| tyberyiu a răspuns:

Stiu eu unul! Fak o descriere Fierarul nu cere si nu esueaza deloc(orice item il faci imediat +9), bonusurile 5000 cam asa la shop ai arme +9 pana la lv 30 si armuri+9 pana la lv 42 este un shop special care are armuri, papuci, etc +9 pana in lv 70 in mijlocul orasului este un NPC Ajutor Special si acolo poti sa schimbi caracterul din ninja-saman, warrior etc, poti sa schimbi sexul si ai teleporter aproape oriunde vrei Red forest, atlatide V1 V2 etc sv se numeste Metin2RoFast poftim site:metin2rofast.servegame.org app acum este ionchis dar nu de tot are putina trebuie la el este inchis max 15 min Sper sati placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba Blackmetni2 nu e Roman da e cel mai tare server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu tias recomanda www.metin2rofast.servergame.com
eu joc si este chiar misto e si server roman
manesc hai ca iti zic eu ca e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2tim.ro sau metin2GX.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2RoFast acum intrw cred ca e mistobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E metin2rofast dar acum e inchis nu stiu dc dar e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E inchis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu unutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 GX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2RoFast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da dc e inchis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu unul, este o prostie, metin 2 ro are decat un server privat, Hydra, care dupa un anumit level:80, iti va intra singur pe privat, la inceput iti va da 500kk, aceasta este smecheria... eu am facut in 3 zile 100000kk tare rau. sa incercati.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.metin2rofast.tk/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RedDragonMt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da

| VenomV a răspuns:

Metin2Steel

| Tudorel_Vali_1995 a răspuns:

Uite aici unul www.metin2mage.ro are arme noi armuri noi firarul nu esueaza deloc evoluezi la el dar nu esueaza.Ratele sun 700% dar cresit si faci bani repede eu intr-o jumatate de ora am facut 225 si ce sati mai zic GM aproape on in fiecare zi mape noi mbi noi dar nu-ti mai spun fa-ti cont si incearcal tu!

Daca ti-a placut funda plss!

| dragos1dragos a răspuns:

Stiu eu cel mai tare server privat de metin2 este pvm si pvp se numeste metin2 united.Lvel maxim este 250, ai iteme bune, te da direct cu cal armat si ai lvel 30, ai iteme multe in joc cum ar fi : king, baron, excalibur pumnale dragon si multe altele sper sa intri si tu pe el sa te joci.Bafta.Funda plzz

| Cosmin989 a răspuns:

Da Metin2ROFast

| genius102 a răspuns:

Eu as recomanda metin2mage.ro; lunaris-online; earthmt2.ro sau metin2united...le-am jucat pe toate si sunt chiarmisto..succes

| ViVaLdY a răspuns:

Metin2rofast hardcoremt2(joaca multi romani)etc.cauta in top 100 si se vede acolo care sunt romanesti la descriere.succes