| RealRap a întrebat:

Cine stie un site gen omegle, dar sa vorbesti decat la microfon, fara web, sau sa mearga sa intri la sectiunea web si daca n-ai web

1 răspuns:
| Bogdan_Bogdy_1980 a răspuns:

Salut,din pacate nu am gasit un site la cerinta ta dar iti pot spune cum sa intri pe omegle si fara web pur si simplu intri pe omegle si o sa-ti arate o bara jos sub facecamul tau dai pe bara aia si acolo va fi o optiune unde trebuie sa alegi webcamul tau (daca ai mai multe) dar este o optiune unde scrie,, No camera'' ca bonus iti spun ca nu exista siteuri care sa bage web chiar daca nu ai webcam.