| BigBane a întrebat:

Cine stie un site oficial de unde pot cumpara o placa video Ginward GTX 285?

As vrea sa imi dati un site de unde o pot lua noua... nu sh (ex: eMAG, cell... am cautat pe aceste 2 site-uri dar nu se vand pe aceste 2 site-uri

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Rabla aia nu se mai fabrica de 4 ani daca nu mai mult. Orienteaza-te la o placa video mai noua. Si asa, 285-ul consuma de rupe.

| KodrutZ a răspuns (pentru marian5693):

Cap ai, minte iti mai trebuie'. Ce nu ai inteles din "Acest produs nu mai face parte din oferta eMAG"?
@BigBane: Nu prea mai vezi asa ceva pe la noi din simplul fapt ca nu se mai fac si nu sta nimeni cu ele pe stoc.

| marian5693 a răspuns (pentru KodrutZ):

Pardon, nu am vazut.