| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Cine stie vreun program de reparat hard diskul si linkul de descarcare?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva, cum sa repare un soft ceva fizic, exista hdd regenetor care ascunde zonele stricate dar degeaba ca ele nu se repar, ai badurii cumpara alt hard, http://hdd-regenerator.en.softonic.com/
eu recomand prin boot live cd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt programe care repara erorile din hard dar hardul propriu zis care e bulit...adio.Nu exista ceva care sa repare fizic hardul.sad