| StephanSaiyan a întrebat:

Cineva e conectat pe contul meu de Facebook si nu il pot deconecta. Acesta a pus postari aiurea in numele meu. Ce pot face sa il opresc. Am schimbat parola.

6 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Acel cineva despre care vorbim i-ti este un prieten apropiat din cate deduc si este posibil sa-ti fi instalat un softulet de spyware, altfel este inexplicabil
Vezi pe acolo prin comp cine este acela, si ce exact urmareste ca degeaba nu te calca pe bataturi

| cezar003 a răspuns:

Nici un hacker din lume nu-ti poate cunoaste parola, decat un virus numit "troian" la care tu i-ai deschis usa
dar ei nu se ocupa de oricine, probabil ca ai jignit un prieten foarte tare

| ShamelessQboy a răspuns:

Raporteaza-ti contul la Facebook si va fi blocat, pentru deblocare va trebui să folosești metodele de securitate pe care le-ai agresat tu si la care el nu are acces, cum ar fi adresa ta de mail si numarul de telefon, si vei schimbă si parola!

| simplegirl2 a răspuns:

Pune mai multe persoane sa-i dea block

| StephanSaiyan explică:

Am deconectat toate dispozitivele conectate la contul de Facebook si am resetat parola multumesc, nu am mai vazut vreo activitate venita din alta parte!

| SubZeroNexii a răspuns:

Din câte știu dacă schimbi parola toate sesiunile anterioare sunt decontate în mod automat. Nu cred că ar mai fi putut accesa contul decât dacă a aflat din nou parola.