| SamuraiX a întrebat:

Cineva mi-a spart account-ul de skype, si mi-a schimbat si email-ul crying... am nevoie urgent de acest skype, il am din 2009, nu vreau sa raman fara el(((... Ce pot face? Ajutati-ma va rog frumos!

1 răspuns:
| Irena97 a răspuns:

Deja contul ala e compromis, mai ales ca ti s-a spart si mail-ul. Iti faci alt cont si iti adaugi vechii amici de pe skype din aproape in aproape ( daca nu le ai notate id-urile undeva ca s-o faci in 2 minute).