| Brilliantik a întrebat:

,,Contul tău Facebook este deja asociat cu alt cont Ask.fm"... Cum pot face ca noul cont ask.fm ce-l am sa-l asociez cu facebook-ul meu. si cel vechi sa nu mai aiba nici o atributie cu facebook-ul meu? Fundaa

2 răspunsuri:
| CuvinteDeVară a răspuns:

Din setari presupun( nu am cont pe ask.fm), orice site de socializare are niste setari.

| Mrr_Dodó_1998 a răspuns:

Intrii pe ask.fm, te duci la setari, dai la servicii si acolo iti apare "Conectat pri Facebook" si mai jos "Deconecteaza" dai pe deconecteaza si dupa o sa-ti mearga. P.S : Te conectezi pe contul cel vechi.