| Stefy_3459 a întrebat:

COSMOTE: Am activat extraoptiunea 3100 pe cartela cosmote vibe ( cu 6 euro) la care sunt inclusi si 120 mb trafic pe internet. Am dat mesaj sa configurez telefonul dar tot nu merge internetul. Cand deschid browserul sau dau la aplicatii care folosesc internetul gen : facebook, yahoo messenger, youtube si altele imi spune ca nu am internet. Unde este problema si cum sa il activez?

FUNDA

2 răspunsuri:
| vip17 a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai! si depinde cum tiai activat internetul!

| Stefy_3459 explică (pentru vip17):

Am un Nokia e66 si un Samsung Samsung I5500 Galaxy 5, am facut setarile pentu web`n walk.