| JeanAdair a întrebat:

Cred ca am viruși pe un stick de muzica! Nu pot sterge anumite foldere si muzica din ele(adica au mai ramas doar titlurile melodiilor si arata ca ocupa 0 KB). Ce sa fac? Daca sterg de exemplu toate 10 melodiile dintr un folder raman acolo doar cu titlul si fara sa ocupe spațiu. Cand incerc sa sterg imi arata ceva de genul "directory not empty". Ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formatezi stick-ul de memorie.In video-ul urmator cauti stick-ul si dai click dreapta pe el. si apoi format. Urmareste!

https://youtu.be/tw1n7A2c3Po

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Il formatezi gogule!

| CLCQ a răspuns:

Ai cumva si fisiere ascunse in directoarele alea? Incearca sa la vizualizezi. Daca ai sa gasesti un fisier ascuns gen 'autorun.inf' in radacina stick-ului, atunci sigur ai virus. Formatarea e buna dar ai grija sa nu activezi optiunea 'quick format', e mai sigur daca face format complet (full).