| Sn00pY a întrebat:

Crede-ti ca tehnologia telefoanelor va ajunge la un nivel in care nu o sa se mai foloseasca cartele adica prin conectiunea internetului?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Nu prea cred, imperiul firmelor de telefonie mobila este mult prea mare pentru a permite aceasta schimbare. Dar daca se va trece la alta tehnologie, probabil nu o sa fie gratis, si o sa fie dirijata de firmele de telefonie mobila.

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Deja functioneaza.Cat am tel cu Wifi la ce drk as mai da bani pe net si la retea?! Logic ca tehnologia va evolua, dar saltul cel mai mare va fin cand se va trece de la telefonie voce la video telefonie. Atunci am puso...mai toti barbatii, o sa ne sune si socrele si nevasta si amnata!

| Ady00pk a răspuns:

Da.In loc de cartele vom avea ip-uri. Exact ca la un pc.happy

| Instinkt a răspuns:

Pai da altfel nu ar fi aparut wi-fi in viitorul apropiat o sa fie peste tot retele wi-fi

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Eu cred ca vor functiona telefoanele in Ro pe injuraturi si busituri si de frica functiona fara carteele laughing

| saddasdasdad a răspuns:

Vrei sa moara Orange si Vodafone de foame?