| CinevaNou a întrebat:

Credeti ca celor de la Apple le pare rau ca n-au lansat si ei un sistem de operare asa smecher ca windows 8?

Răspuns Câştigător
| Jackster a răspuns:

Windows 8 este un fail.
Desi urasc compania Apple, pot sa zic ca astia de la Microsoft au devenit neseriosi.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ete rahat, in lumea mobile doar Android si iOS conteaza

| nurckye a răspuns:

Da si nu. Da pentru ca in trecut os x erau un sistem de operare bun, dar odata cu aparitia windows a incetat sa mai fie folosit. De ce? Pentu ca 1. Se vinde doar la pachet cu pc urile lor de 50 de milioane si 2. Pentru ca are foarte putine aplicatii. + incearca sa ne bage pe gat itune, icloud si oricare ishit.
Nu, pentru ca odata cu windows 8 Microsoft a pierdut mult deoarece nu aduce nimic nou fata de w7 in afara de metro si mai elimina aero si gadgets.

| DanDenisă a răspuns:

Te contrazic, ( dupa parerea mea) am austeptat sa fie lansat ceva nou, modern, pentru ca mai tarziu ei sa il/o imbunatateasca, si s`o/ il lanseze sub numele lor. Asa vad eu ca merg lucrurile la ei happy