| TheGangster1004 a întrebat:

Credeti ca imi merge wwe 2k15?
Processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2220 @ 2. 40GHz 2.40GHz
Installed memory (RAM): 4, 00 GB (3, 44 GB usable)
System type: 32-bit Operating System
Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

E foarte slab sistemul, măcar placă video ai? Eu nu știu dacă ar merge dar dacă merge e la limită și trebuie să ai toate setările grafice la minim.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce placa video ai. Oricum la panarama aia de procesor ma indoiesc. Poate daca ai o placa video mai din zilele noastre o sa-ti mearga pe 800x600. Jocul cere macar un e6600, care bate cu mult pentium-ul ala al tau.

| TheGangster1004 explică:

Mersi