| ana1626 a întrebat:

Cu ce pot sa sterg ecranul laptopului?

Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Poți folosi o cârpă ca pentru ochelari sau ceva foarte moale oricum pentru că daca e ceva mai neted îl poate zgâria și asta îi aduce defecțiuni.Nu uita să nu pui soluții puternice dacă cumva ai pete și nici în catități mari, eventual pronto dar nu mult! Cel mai bine e să-l ștergi pur și simplu cu cârpa moale de care ți-am spuswinking.
Sper că te-am ajutat happy

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Cu PRONTO.Nu știu, la asta mă gândeam și eu.Eu folosesc degetelebig grin

| Aspasia a răspuns:

Bună!
Îți trebuie un șervețel special destinat ștergerii ecranului laptopului și/sau a calculatorului și o soluție specială care trebuie aplicată pe șervețel pentru îndepărtarea grăsimilor de pe ecran.
Acestea trebuie să le găsești la magazinele de electronice.
O zi luminată!

| Ruxuletz a răspuns:

Cu pronto

neluL
| neluL a răspuns:

Cu o carpa moale din bumbac si alcool tehnic sau sanitar pentru degresare.

| paul21 a răspuns:

Buna Ana!
Pentru a sterge ecranul laptopului trebuie sa folosesti servetele speciale pentru sters ochelarii/ecranul televizorului/ecranul telefonului/camera de filmat pe care le ceri la magazin. Nu costa foarte mult, aproximativ 4-5 lei...
Poti merge de asemenea intr-un hypermarket gen Carrefour sau Real unde gasesti la casa astfel de servetele(intr-o cutiuta albastra)...
Sper ca ti-am fost de folos!

| DianaScorpio a răspuns:

Cu o laveta moale.

| express11 a răspuns:

Paul 21 are dreptate; la domo-flanco, gasesti solutii

| ionutzuck a răspuns:

Eu il sterg cu pronto pentru suprafete fine si o carpa moale din bumbac